دانلود فیلم های سی شارپ

دانلود سورس کد بازی quiz در زامارین اندروید با JSON و SQLite

download-xamarin-android-source-code

به نام خدا سلام بر تمامی برنامه نویس های زامارین اندروید ! در این پست از وب سایت پروگرم ۹۸ ، سورس کد یک بازی کوییز در اندروید رو آماده کردم که با زامارین اندروید و زبان سی شارپ ساخته شده. در این سورس کد از JSON.NET و SQLite استفاده شده که میتونه یک منبع آموزشی خوب باشه برای کسانی که ... ادامه مطلب »

دانلود سورس کد برنامه چت در زامارین آی او اس (xamarin ios)

دانلود سورس کد ios

بسم الله الرحمن الرحیم سلام بر تمامی برنامه نویسان ios … با یه سورس کد دیگه در خدمتتون هستم . امروز سورس پروژه چت در ios رو براتون گذاشته ام.این اولین سورس کد xamarin ios هست که در سایت منتشر میشه.امیدوارم که از این سورس کد ، استفاده کافی رو ببرید. ( این پروژه فعلا رایگان است !!! ) تصویر پروژه چت در ... ادامه مطلب »

دانلود سورس کد ثبت نام و ورود در زامارین فرم (xamarin forms)

زامارین فرم

بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوستان … با یه سورس کد xamarin forms دیگه در خدمتتون هستم . امروز سورس پروژه ثبت نام و ورود در زامارین فرم رو قرار دادم . همونطور که در تصویر زیر می بینید ، خروجی کار یه خورده در اندروید و ios و ویندوزفون با هم تفاوت دارند. عکس پروژه ثبت نام و ورود در xamarin forms : ادامه مطلب »

دانلود سورس کد کار با تب ها (Tab) در زامارین فرم (xamarin forms)

دانلود سورس کد کار با تب ها (Tab) در زامارین فرم

بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوستان … با یه سورس کد xamarin forms دیگه در خدمتتون هستم . امروز سورس پروژه کار با تب ها رو قرار دادم . همونطور که در تصویر زیر می بینید ، خروجی کار یه خورده در اندروید و ios و ویندوزفون با هم تفاوت دارند. تصویر پروژه کار با tab در xamarin forms : ادامه مطلب »

دانلود سورس کد پروژه note pad در زامارین اندروید با sqlite

دانلود سورس کد زامارین

بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوستان … با یه سورس کد زامارین اندروید دیگه در خدمتتون هستم . سورس پروژه note pad در زامارین اندروید با sqlite مطلبی هست که امروز براتون آماده کرده ام.امیدوارم که این سورس کد به دردتون بخوره.این سورس کد فعلا رایگان است. تصویر پروژه نوت پد در xamarin android : ادامه مطلب »

دانلود سورس کد splash screen در زامارین اندروید (xamarin android)

دانلود سورس کد splash screen در زامارین اندروید (xamarin android)

بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوستان … در این مطلب از وب سایت program98 ، سورس کد splash screen (اسپلش اسکرین) در زامارین اندروید رو براتون قرار دادم.اسپلش اسکرین تصویریه که ابتدای باز شدن برنامه به کاربر نمایش داده میشه. تصویر پروژه splash screen : ادامه مطلب »