کاربرد متدهای Keep و Peek در زمان استفاده از TempData در ASP.NET MVC

فیلم فارسی آموزش کاربرد متدهای Keep و Peek در زمان استفاده از TempData در ASP.NET MVC سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂 در این فیلم آموزشی ، کاربرد توابع Keep و Peek در حین استفاده از TempData رو یاد می گیرید.همچنین روش های انتقال اطلاعات بین view و controller رو یاد می گیرید. TempData در background از Session ها برای ذخیره ... ادامه مطلب »

آموزش Stored Procedure در Entity Framework Code First

آموزش Stored Procedure در Entity Framework Code First

فیلم فارسی آموزش Stored Procedure در Entity Framework Code First سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂  در این فیلم آموزشی به طور جامع ، Stored Procedure در Entity Framework Code First رو یاد می گیرید و با مفهوم Stored Procedure آشنا می شوید و یک سری عملیاتی را در پایگاه داده باد می گیرید که انجام بدهید. با استفاده ... ادامه مطلب »

آموزش سازنده (Constructor) در سی شارپ

فیلم آموزش سازنده (Constructor) در سی شارپ

فیلم فارسی  آموزش سازنده (Constructor) در سی شارپ سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂 در این فیلم آموزشی به طور جامع ، ۰ تا ۱۰۰ سازنده (Constructor) در سی شارپ رو یاد می گیرید. سازنده (Constructor) نوع خاصی از یک متود در class است و هنگامی که نمونه ای از class ساخته شود ، به صورت اتوماتیک فراخوانی می شود. ... ادامه مطلب »

پیاده سازی sql Injection با Query String و جلوگیری از نفوذ در دیتابیس

پیاده سازی sql Injection با Query String و جلوگیری از نفوذ در دیتابیس

فیلم فارسی آموزش پیاده سازی sql Injection با Query String و جلوگیری از نفوذ در دیتابیس سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂 در این فیلم آموزشی روش نفوذ در بانک اطلاعاتی و راه حل جلوگیری از آن را یاد می گیرید. وقتی که بخواهید اطلاعاتی را از صفخحه ای به صفحه ی دیگر منتقل کنید ، می توانید از Query ... ادامه مطلب »

نمایش پنجره kendo در WebAPI

نمایش پنجره kendo در WebAPI

فیلم فارسی آموزش نمایش پنجره kendo در WebAPI سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂 در این فیلم آموزشی ، نحوه ی نمایش دادن پنجره kendo در WebAPI رو یاد خواهید گرفت. برای مشاهده خروجی پروژه ، تصاویر را مشاهده نمایید.   ادامه مطلب »

آموزش جامع معماری چندلایه در ASP.NET MVC

آموزش جامع معماری چندلایه در ASP.NET MVC

فیلم فارسی آموزش جامع معماری چندلایه در ASP.NET MVC سلام بر تمامی برنامه نویسان asp.net 🙂 در این فیلم آموزشی ، به طور جامع ۰ تا ۱۰۰ معماری چندلایه در ASP.NET MVC رو یاد می گیرید. مباحثی که در این فیلم آموزشی به آن پرداخته می شود: ساخت پایگاه داده با استفاده از sql server ساخت Empty MVC Web Application ساخت کنترلر ... ادامه مطلب »

آموزش پلاگین Button Loader در ASP.NET MVC

آموزش پلاگین Button Loader در ASP.NET MVC

فیلم فارسی آموزش پلاگین Button Loader در ASP.NET MVC سلام بر تمامی برنامه نویسان عزیز 🙂 در این فیلم آموزشی ، نحوه ی کار با پلاگین Button Loader و ساخت یک پروژه ی ساده رو یاد می گیرید.این پروژه ، یک برنامه ای است که ابتدا کاربر یک متن را در تکست باکس وارد می کند و سپس با کلیک کردن ... ادامه مطلب »